TVŮRCE KLIPU „I MET MADONNA“ NATOČÍ NOVÝ KLIP NA TENTO MŮJ PROJEKT:
Natáčení se spustí na podzim/ PETR NEZHYBA (ADONNIS) VS. MR. FUTURE-OTEC A SYN-(Music: Dj F.,P. Nezhyba,lyrics: P. Nezhyba), 2012, (Foto: O. Otáhal, 2012, Praha). https://www.youtube.com/watch?v=lUGAhWkGz4c






